Program szkoleń

16 - 30 maj 2020 | Online
Działania promocyjne samorządu |26.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Działania promocyjne to nie tylko social media. Sympatyków samorządu możesz szukać poza internetem. Dowiedz się gdzie jeszcze możesz promować Wasze działania. Zadbaj o wizerunek samorządu nie tylko wśród studentów, ale również wśród Władz Uczelni i innych organizacji z Wami współpracujących.

Personal branding |19.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Działasz w samorządzie i chcesz dobrze to wykorzystać do budowania swojego wizerunku? Dowiedz się na co zwrócić uwagę, by Twoje działania pozytywnie Cię określały. Sprawdź czego unikać w social mediach, a czym się chwalić. Zbuduj swój pozytywny wizerunek w środowisku akademickim, ale również przygotuj się do wejścia na rynek pracy. 

Maciej Kochański

Zasiegi na fb – reklama |16.05.2020 Sobota 17:00-20:00

 Od kilku lat rośnie popularność płatnych reklam w mediach społecznościowych, do tego stopnia, że z pewnością słyszałeś wyrażenie „you have to pay to play”. Z drugiej strony nas, jako użytkowników, coraz bardziej one irytują– przecież reklamy to zło! Przestań sięw końcu irytowaći zacznij zarządzać swoją kampanią rozbudzając swoich odbiorców, bo FB to nie google, gdzie każdywie czego szuka – zacznij budować swoją strategię marki oraz lejki sprzedażowe, wspomagając się płatną reklamą w systemie reklamowy FB. 

Inne socialmedia w działaniach promocyjnych|19.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Social media marketing to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki oraz zdobycie nowych odbiorców. Podczas szkolenia dowiesz się, na jakich zasadach działają social media, jak w nich funkcjonować i odnosić sukcesy, jak prowadzić profil na Instagramie oraz jak budować markę osobistą na LinkedIn. Pamiętaj social media to nie tylko Facebook!

Grzegorz Kolasiński

Zarządzanie projektami w 4 krokach |16.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Ile projektów robisz rocznie? Co odróżnia projekty od innych Twoich działań?? Dowiedz się co charakteryzuje pracę z projektem. Naucz się działać w poszczególnych jego etapach. Zweryfikuj o czym zapominasz w swojej pracy, a co jest źródłem Twojego sukcesu. Usprawnij procesy w swoim zespole, by działać efektywniej!

Samorząd zdalnie|23.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Korzystacie w samorządzie z wielu narzędzi prowadzenia projektu i zmiana formy współpracy nie jest dla Was problemem? A może jedynym narzędziem pracy Waszego zespołu jest Facebook? Podzielmy się swoimi doświadczeniami i wypracujmy model współpracy w formie zdalnej, łatwy w obsłudze, ale też efektywny. Zaplanuj pracę swojego zespołu na odległość, tak by działalność samorządu nie stała w miejscu. Komunikacja to podstawa!

Dominik Leżański

Wystartuj z projektem! |30.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Jak często zmieniacie projekt, który co roku organizujecie? Ile nowych pomysłów próbujecie realizować co roku? Wiecie czego oczekują od was studenci waszej Uczelni? Dowiedz się skąd czerpać pomysły do działania. Naucz się trafiać w oczekiwania tych dla których działasz – większe zainteresowanie = większa satysfakcja 😉 Wprowadź efektywną ewaluację Waszych działań. Rozwijaj projekty!

 

Patryk Lisiecki

Budowanie współpracy zewnętrznej |23.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Wasz zespół ciągle się rozwija i potrzebujecie funduszu na dodatkowe działania? Co jako samorząd studencki jesteście w stanie zaoferować firmom? Dowiedz się co możesz zyskać od innych, a co możesz zaoferować od siebie. Zbuduj pozytywny wizerunek samorządu dla potencjalnych sponsorów. Naucz się budować ofertę współpracy i nawiązywać trwałe relacje z partnerami.

 

Bogdan Marek

Budowanie wizerunku samorządu na fb |30.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Stawiasz pierwsze kroki w prowadzeniu fanpage swojej organizacji? Sięgnij po praktyczne wskazówki. Dowiedz się jakie funkcjonalności możesz wykorzystać na fanapge’u w promocji działań samorządu. Poznaj panel do zarządzania fanpagem oraz dowiedz się jak dzielić pracę w zespole ds. promocji, by nic Was nie ominęło i żebyście nie powielali swoich działań. Zadbaj o wizerunek swojego samorządu na Facebooku!

Jak zdefiniować odbiorców i wykorzystać tą wiedzę |23.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Zakładając konta w mediach społecznościowych chcemy trafić z naszym przekazem do jakiejś grupy. Czy umiemy ją zdefiniować? Jak wykorzystać tę wiedzę? Jak dostosować przekaz? I w końcu… czy na pewno trafiamy właśnie do tych, do których byśmy chcieli?

Komunikacja |26.05.2020 Wtorek 16:00-19:00

Dlaczego, gdy mówię to samo różne osoby odbierają to inaczej? Jakie różnice i bariery występują między nami? Naucz się jak budować jednoznaczny komunikat i w jaki sposób wyrażać swoją opinię, żeby została usłyszana. Dowiedz się jak jako

Julia Sobolewska

Negocjacje |23.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Jako samorządowcowi często zdarza Ci się negocjować? Chcesz jak najlepiej zabezpieczyć interesy studentów swojej uczelni? A może masz świetny pomysł na nowe działania i brakuje pieniędzy na jego sfinansowanie? Naucz się sztuki negocjacji i wykorzystaj ją w swoich działaniach. Dowiedz się jak przygotować się przed spotkaniem i jakie techniki możesz zastosować w trakcie.

Iwona Gadomska

Zespół siłą projektu |26.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Czemu jedne zespoły osiągają sukcesy, a inne rozpadają się przy pierwszej możliwej okazji? Który moment w budowaniu zespołu jest kluczowy, by powstał efektywny zespół? Naucz się o  procesie powstawania grupy. Dowiedz się jak pracować z zespołem na poszczególnych etapach, o czym pamiętać w, dynamicznie zmieniających się osobowo, samorządach. Poznaj swoich członków zespołu, by wydobyć z nich maksimum możliwości. Pamiętaj – zespół zawsze może więcej niż jednostka!

Motywacja |16.05.2020 Sobota 16:00-19:00

Brak spotkań towarzyskich demotywuje Wasz zespół? Szukasz sposobów na podniesienie motywacji swojej i innych? Dowiedz się od czego zależy nasza motywacja. Odkryj co Cię nakręca i jak nakręcać innych. Popracuj nad motywacją, by w chwili słabości wiedzieć jak wskoczyć na wyższe obroty.

 

Paula Socha

Delegowanie zadań |30.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Jak kierować zespołem, żeby jego członkowie wykonywali swoje działania? Naucz się jak delegować zadania. Przestań robić wszystko sam, zaangażuj zespół w większym stopniu. Kilka wskazówek, które poznasz na szkoleniu pomoże Ci lepiej dzielić zadania w zespole i efektywniej egzekwować ich pracę. 

Magdalena Koziara

Kompetencje liderskie|19.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Masz za sobą wiele projektów, wielokrotnie byłeś liderem? A może stawiasz pierwsze kroki w projekcie za który odpowiadasz? Bądź świadomym liderem! Dowiedz się czego oczekują od lidera współczesne zespoły. Stań się świadomym liderem – znajdź swoje mocne i słabe strony jako lidera. Naucz się jak budować swój pozytywny wizerunek lidera. 

Marcin Styrna

Trudne sytuacje w projekcie |19.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Jeśli jesteś czynnym działaczem samorządowym, doskonale wiesz, że żaden projekt nie odbędzie się bez choćby najmniejszego pożaru, a emocje członków zespołu potrafią zaskoczyć najbardziej doświadczonego lidera. Jak sobie z tym poradzić? Naucz się dbać o relacje w zespole i uniknać konfliktów, a kiedy się już pojawią – jak najszybciej je rozwiązywać. Dowiedz się, gdzie szukać elementów ryzyka w projekcie. Popracuj wraz z trenerem nad realnymi sytuacjami.

Samorząd… co dalej? |26.05.2020 Wtorek 17:00-20:00

Widzisz zbliżający się koniec Twojej działalności w samorządzie i nie wiesz co dalej? Dowiedz się jak podjąć decyzję wpływające na Twoją przyszłość zgodne z Tobą samym. Praca zawodowa może sprawiać tak samo dużo satysfakcji, co działanie w samorządzie, a działalność na rzecz innych może stać pracą. Pokieruj świadomie swoim życiem zawodowym.

Tomasz Waleczko

Autoprezentacja |16.05.2020 Sobota 17:00-20:00

Na swoich studiach masz dużo prezentacji? W samorządzie często występujesz przed ludźmi? Przemowa przed widownią wzbudzają w Tobie lęk? A może czeka Cię obrona i chcesz przypomnieć sobie podstawy autoprezentacji? To wiedza, którą zawsze warto odświeżać. Warto więc poćwiczyć.

Piotr Szefer

Organizator

Partnerzy

Zapisz się na wydarzenie!